Rower Cube 821003 Kid 240

1 649,00 zł

1 399,00 zł

-250,00 zł


**Sprawdź jak dobrać rozmiar ramy

        Kup ten rower za 69,95 zł* miesięcznieJako forma przejściowa między młodzieżowym a dorosłym rowerem górskim, CUBE 240 posiada wszystko to, co duże rowery, co czyni go idealnym wyborem dla dorastających rowerzystów, którzy chcą dotrzymywać kroku swoim przyjaciołom i rodzicom. Z amortyzowanym widelcem, mocnymi hamulcami typu V, 21 biegami oraz geometrią dopasowaną do młodego rowerzysty nic nie powstrzyma ich od czerpania radości z przygód w jeździe terenowej.

rama:Alu Lite 6061
kolor:black´n´green
rozmiar:Wheelsize 24"
widelec:SR Suntour SF11
stery:CUBE A-Headset
mostek:CUBE Alu lite
kierownica:CUBE Alu lite
gripy:Velo
przerzutka tył:Shimano RD-M310, 7-Speed
przerzutka przód:Shimano FD-TX50
manetki:Shimano SL-RS45, Revo Shift
hamulce:Alloy V-Brake with Powermodulator
korba:Prowheel, 42x34x24T, 140mm with Chainguard and Square BB
obręcze:Aluminium
piasta przód:CUBE Aluminium
piasta tył:CUBE Aluminium
opony:Kenda Team CUBE
pedały:CUBE Kid
siodło:CUBE
sztyca podsiodłowa:CUBE Alu lite
zacisk sztycy:CUBE
dzwonek:Nuvo
dodatki:Reflektoren
waga:12.25 kg

Opis ramy:
Nasza obrabiana termicznie rama z aluminium 6061 jest kompletnie nowa - wytrzymała jak w prawdziwym rowerze górskim, lecz o wadze nadającej się dla dzieci. Z mechanicznie formowanymi rurami CUBE 240 jest na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Geometria dla dzieci (kids geometry) została zaprojektowana z myślą o młodych fanach CUBE i posiada bardzo niską górną rurę, aby zapewnić jak największą swobodę ruchu na rowerze. A ponieważ nie każda sztuczka kończy się dobrze, dołączyliśmy wymienialne mocowanie przerzutki.

Opis komponentów:
CUBE 240 posiada wygodny widelec z amortyzacją Suntour oraz układ napędowy 3x7, przestawiany za pomocą intuicyjnych przekręcanych manetek Revo, świetnych na mniejsze dłonie. Na niekończące sie stromizny jest dodatkowe koło łańcuchowe 34t. Hamulce typu V posiadają specjalne klamki, odpowiednich rozmiarów i gładkie, tak aby dzieci nie miały problemów z ich obsługą. Posiadają mnóstwo mocy hamującej oraz modulację na te pierwsze śmiałe przygody na szlaku, a specjalny modulator mocy zapobiega zablokowaniu przedniego koła. Opony Kenda są lekko toczące się oraz zapewniają pewną trakcję. Lekki potrójny mechanizm korbowy Prowheel domyka ten pakiet.Instrukcja obsługi i warunki gwarancji

Sezon Lato
Płeć Unisex
Rodzaje cen Promocja do 20%